آتش نشانان روی سکوی مسابقات والیبال جام فجر ویژه کارکنان و پرسنل شهرداری سمنان

  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
  • ۱۸ بازدید

سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت:

آتش نشانان روی سکوی مسابقات والیبال جام فجر ویژه کارکنان و پرسنل شهرداری سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از کسب دو مقام قهرمانی و سومی آتش‌نشانان در مسابقات والیبال جام فجر ویژه کارکنان شهرداری سمنان خبر داد .

مجید احمدپور در این باره گفت : ۲ تیم از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در مسابقات والیبال جام فجر کارکنان شهرداری شرکت کردند که در پایان صاحب دو عنوان قهرمانی و سومی این مسابقات شدند.

دو تیم والیبال الف و ب سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان که به بازی های رده بندی و فینال رسیده بودند با شکست حریفان صاحب سکوهای برتر شدند .

تیم ب سازمان آتش نشانی در دیدار رده‌بندی به مصاف تیم شهرداری منطقه ۳ رفت که با شکست دو بر صفر این تیم عنوان سومی این مسابقات را از آن خود کرد. تیم الف سازمان آتش نشانی نیز در دیدار پایانی مقابل تیم پر مهره و قوی شهرداری الف قرار گرفت که در یک بازی بسیار زیبا از سمت دو تیم در نهایت تیم آتش نشانی الف با برد ۲ بر صفر عنوان قهرمانی مسابقات را به دست آورد .

شایان ذکر است در این دوره از مسابقات ۱۲ تیم حضور داشتند و به مدت شش شب در سالن بانوی شهر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با هم به رقابت پرداختند.