آتش سوزی منزل مسکونی ظهر امروز در خیابان صاحب الامر سمنان توسط آتش نشانان مهار شد.

  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۱۳۲۷ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری سمنان؛

آتش سوزی منزل مسکونی ظهر امروز در خیابان صاحب الامر سمنان توسط آتش نشانان مهار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان، آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان سعدی، خیابان صاحب الامر توسط آتش نشانان مهار شد.

مهدی حمیدی، مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی از اعزام ۲ دستگاه خودرو و ۵ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد این حادثه درساعت ۱۳:۰۲ ظهر امروز دوشنبه ۹۹/۲/۲۹ به آدرس اعلام شده بوقوع پیوست.

وی در خصوص این حادثه گفت: پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی را به محل اعزام کرد. نیروها به محض رسیدن مشاهده کردن در آدرس اعلام شده انتهای کوچه باریکی که امکان دسترسی با خودرو نیز وجود نداشت یک واحد مسکونی طعمه حریق شده و دود زیادی محیط را فرا گرفته است.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی سریعا با رعایت نکات ایمنی قطع جریان برق و گاز و سرهم بندی تعداد چند بند شلنگ آبرسانی تا محل حادثه وارد محیط شده و با پیدا کردن کانون حریق که در یکی از اتاق های این واحد مسکونی اتفاق افتاده بود ، حریق را مهار و از گسترش آن به دیگر قسمت‌ها جلوگیری کرده و به عملیات پایان دادند.

حمیدی در پایان یادآور شد: علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد.