آتش سوزی منزل مسکونی با سرعت عمل آتش‌نشانان در خیابان حافظ مهار شد.

  • ۳ دی ۱۳۹۹
  • ۴۷۵ بازدید

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان خبر داد:

آتش سوزی منزل مسکونی با سرعت عمل آتش‌نشانان در خیابان حافظ مهار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان، این حادثه درساعت ۱۸:۰۸ عصرامروز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد و گروه در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساند.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان از اعزام سه دستگاه خودرو به همراه ۸ نفر آتش نشان از ایستگاه های شماره ۲و۴ سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد: نیروهای عملیاتی به محض رسیدن مشاهده کردند زیر زمین منزل مسکونی در بافت قدیمی و کوچه پس کوچه های تنگ و باریک حافظ ۱۶ بنا به دلایل نامعلومی طعمه حریق شده است.و در حال سرایت به دیگر قسمت های خانه می باشد .

حمیدی در ادامه گفت: با توجه به تنگ و باریک بودن کوچه محل حادثه ، آتش نشانان به دو تیم تقسیم شده و گروه اول با رعایت نکات ایمنی و قطع جریان برق و گاز محل را ایمن کرده و گروه بعدی نیز با استفاده از چند بند شلنگ سریعا خود را به محل حریق رسانده و پس از بررسی از محل و پیدا کردن کانون حریق با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و آتش شدند و شروع به اطفا کردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد :خوشبختانه با سرعت عمل و حضور بموقع آتش نشانان در این عملیات از وقوع آتش سوزی گسترده جلوگیری بعمل آمد.