آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی واقع در مسکن مهر بلوار فضیلت

  • ۲۸ دی ۱۳۹۸
  • ۸۲۰ بازدید

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گزارش داد؛

آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی واقع در مسکن مهر بلوار فضیلت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در خصوص این حادثه گفت: پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۷:۳۰ صبح امروز جمعه ۹۸/۱۰/۲۷، ستاد فرماندهی ایستگاه های شماره یک ، دو و پنج سازمان آتش نشانی را با ۴ دستگاه خودرو و ۱۲ نفر آتش نشان برای امداد رسانی این حادثه به محل اعزام کرد.

اسمعیل پور در ادامه تصریح کرد: پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی را به محل اعزام کرد. که در ادامه بدلیل وسعت حادثه درخواست نیروی کمکی شد که همزمان ایستگاههای یک و دو سازمان نیز به محل اعزام شدند. نیروها به محض رسیدن مشاهده کردن متأسفانه یک واحد آپارتمانی در طبقه چهارم به آدرس فوق طعمه حریق شده و دود و شعله از پنجره ها به بیرون زبان می‌کشد.

وی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی سریعا با رعایت نکات ایمنی قطع جریان برق و گاز به چند تیم عملیاتی تقسیم شده و با باز کردن درب ورودی منزل (قفل بودن !!) با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و آتش شدند. شروع به اطفا حریق کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت: احتمال عمدی بودن این حادثه وجود دارد ، ولی علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد .

وی در پایان گفت : متأسفانه در این حادثه خانم ۳۵ ساله ای قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی بنا بدلایل نامعلوم خود را از طبقه چهارم به پایین پرتاب میکند که به مراکز درمانی منتقل میشود .