آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی واقع در خیابان سعدی، سعدی دهم

  • ۲۸ دی ۱۳۹۸
  • ۸۰۳ بازدید

روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان گزارش داد؛

آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی واقع در خیابان سعدی، سعدی دهم

به گزارش مدیریت ارتباط و امور بین الملل شهرداری سمنان، سعید اسماعیل پور رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: این حادثه در ساعت ۱۲:۳۷ ظهر امروز پنجشنبه ۹۸/۱۰/۲۶ در در یک واحد آپارتمانی واقع در خیابان سعدی، سعدی دهم رخ داد که ۳ دستگاه خودرو و ۱۵ نفر آتش نشان و نیروهای پشتیبانی از ایستگاههای شماره دو و چهار سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:پس از اعلام ، ستاد فرماندهی همزمان دو ایستگاه سازمان آتش نشانی را به محل اعزام کرد. نیروها به محض رسیدن مشاهده کردن متأسفانه یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم طعمه حریق شده و دود و شعله از پنجره ها به بیرون زبان می‌کشد.

اسمعیل پور در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی سریعا با شکستن درب ورودی وارد محیط شده و در ابتدای به امر با پیکر بی جان یک زن سالخورده که پشت درب ورودی افتاده بود مواجه شدند و نفر دوم را که در یکی از اتاق ها محبوس شده بود به بیرون انتقال داده و در ادامه شروع به اطفا حریق کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه تصریح کرد: متاسفانه بنا به دلایل نامعلوم و دیر اطلاع دادن به سامانه ۱۲۵ خسارت مالی زیادی وارد شد.

وی یادآور شد : متأسفانه در این حادثه یکی از مصدومین ( خانم مسن) جان خود را از دست داد و یکی دیگر از مصدومین (آقا) به دلیل سوختگی شدید به مرکز درمانی منتقل شد.

اسمعیل پور در پایان گفت: علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد.