آتش سوزی در کافه رستوران توسط آتش نشانان مهار شد

  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۱۵۱ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان؛

آتش سوزی در کافه رستوران توسط آتش نشانان مهار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان بیان کرد؛ یک واحد تجاری (کافه رستوران) در بلوار استقلال سمنان با حضور تیم اعزامی ایستگاه شماره یک آتش نشانی سمنان امداد رسانی و مهار شد.

سعید اسمعیل پور به علت اهمیت این حادثه از اعزام همزمان ۳ دستگاه خودرو به همراه ۸ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد: حادثه آتش سوزی بلوار استقلال در ساعت ۱۰:۱۱ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن با حضور در محل حادثه و انجام اقدامات اولیه شروع به عملیات کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی در توضیح نحوه امدادرسانی این حادثه تشریح کرد: مامورین اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند، آشپزخانه این رستوران که در زیرزمین این واحد تجاری به دلایل نامعلومی طعمه حریق شده و دود و شعله زیادی فضا را احاطه کرده و در حال سرایت به دیگر قسمت ها می باشد.

وی در ادامه گفت نیروها بلافاصله به چند تیم عملیاتی تقسیم شده و تیم اول با قطع جریان برق و گاز محل حادثه را ایمن کرده و همزمان با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود شده و با پیدا کردن کانون حریق شروع به اطفاء آتش کرده و تیم دوم نیز مشغول به تهویه کردن دود به سمت بیرون و محل را ایمن کردند.

این مقام مسئول یادآور شد: این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت زیادی برجای گذاشته است.

اسمعیل پور در پایان گفت: علت اصلی این حادثه نیاز به کارشناسی دارد.