آتش سوزی در بالکن منزل مسکونی ساعتی قبل در مسکن مهر سمنان مهار شد.

  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ۴۷۸ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان، این حادثه درساعت ۱۵ امروز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد و گروه در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان از اعزام یک دستگاه خودرو به همراه چهار نفر آتش نشان از ایستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد: نیروهای عملیاتی به محض رسیدن مشاهده کردند یک عدد سیلندر پیک نیکی در قسمت بالکن آپارتمانی در طبقه چهارم طعمه حریق شده و در حال سرایت به دیگر نقاط می باشد .

اسمعیل پور در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی و دور کردن مواد آتش زا و قابل اشتعال از اطراف پیک نیک آتش گرفته شعله های آتش را خاموش کرده و با خنک کردن بدنه سیلندر پیک نیک گاز داخل پیک نیک را تخلیه کردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد :خوشبختانه با سرعت عمل و حضور بموقع آتش نشانان در این عملیات از وقوع آتش سوزی گسترده جلوگیری بعمل آمد.
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در پایان ضمن اشاره به مصدومیت خانم خانه دار از ناحیه مچ هر دوپا که دچار سوختگی شده بود به شهروندان عزیز توصیه کرد، در هنگام پخت و پز با وسایل گازسوز قابل حمل ضمن رعایت کامل نکات ایمنی تمامی اتصالات را چک کرده و از واشرها و … استاندارد استفاده کنند و از قرار دادن این وسایل در مجاورت مواد قابل اشتعال خودداری کنند تا از بروز حوادث اینچنینی جلوگیری بعمل آید.