آتش سوزی درپارکینگ و اتاق برق مجتمع تجاری آهوان مهار شد

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۰
  • ۳۰۰ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان خبر داد:

آتش سوزی درپارکینگ و اتاق برق مجتمع تجاری آهوان مهار شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از مهار شدن آتش سوزی درپارکینگ و اتاق برق مجتمع تجاری آهوان واقع در بلوار میرزای شیرازی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،رئیس سازمان آتش نشانی سمنان از اعزام دو دستگاه خودرو و ۶ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره ۲ سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این آتش سوزی خبر داد و عنوان کرد:در ساعت ۸:۱۰ صبح امروز ۱۳ تیرماه ، با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ نیروهای آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام شدند و به محض رسیدن مشاهده کردند که از قسمت زیرزمین و پارکینگ این مجتمع دود فراوانی خارج می شود و این دود تمامی طبقات را در بر گرفته و باعث مختل در کار و دود زدگی افراد حاضر در آن مجتمع شده بود.

اسماعیل پور در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله خود را به محل مورد نظر رسانده و با رعایت نکات ایمنی قطع جریان برق با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و حرارت شدند و با پیدا کردن کانون حریق که بالای تابلوی برق و قسمت سیم کشی های منتهی به سقف اتاق برق این مجتمع تجاری بود شروع به اطفا حریق کردند.

وی در در ادامه خاطر نشان کرد: خوشبختانه با حضور بموقع آتش نشانان و مهار حریق از خسارت بیشتر جلوگیری بعمل آمد.و آتش نشانان به وسیله تهویه های مخصوص مشغول خارج کردن دود از مجتمع هستند.

ایشان در پایان ضمن تاکید به رعایت نکات ایمنی همیشه و در همه جا یادآور شد : علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد.