آب سرد روی حریق مجتمع مسکونی چهارصد دستگاه سمنان

  • ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۷۰ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

آب سرد روی حریق مجتمع مسکونی چهارصد دستگاه سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بين الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از اطفای حریق در یکی از آپارتمانهای مجتمع مسکونی چهارصد دستگاه سمنان خبر داد.

رضا رهایی در این باره گفت : طی تماس تلفنی یکی از شهروندان و اعلام ستاد فرماندهی ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان مبنی بر وقوع حریق در خرپشته یکی از آپارتمانهای مجتمع مسکونی چهارصد دستگاه سمنان گروه عملیات سریع ایستگاه یک این سازمان به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

وی عنوان کرد:آتش نشانان با ورود به محیط این آپارتمان مشاهده کردند که حریقی در زیر خرپشته یکی از آپارتمان ها شکل گرفته که با سرعت نسبت به کنترل حریق و با جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت های آپارتمان ، آنرا اطفا و پس از ایمن سازی کامل محیط با تنظیم صورتجلسه به ایستگاه خود بازگشتند.

رهایی با اعلام اینکه عامل حریق در دست بررسی است گفت :بارها تاکید شده که از دپوی غیر اصولی وسایل و ضایعات در نقاط مختلف منزل ، محل کار یا انبارها جداً خودداری نمایید و حتماً یک دستگاه خاموش کننده را در محل کار خود یا منزل نصب نمایید تا در صورت ضرورت از آن استفاده از خسارت بیشتر جلوگیری کنید.